• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kdo budou vaši zákazníci, pokud se stanete našim franšízantem?

Kdo budou vaši zákazníci, pokud se stanete našim franšízantem?

V začátcích podnikání je jedním z prvních kroků určení cílové skupiny zákazníků. Znalost vašeho cílového zákazníka pomůže nejen lépe nastavit produkt jeho přáním a potřebám, ale také jej správně odprezentovat a předat mu všechny informace, které potřebuje o produktu či službě vědět. I to je jedna z věcí, se kterou si nemusíte lámat hlavu. Cílové zákazníky určuje zákon a my vám je nyní představíme!

exteria-2022-09-7-foto1

Vzhledem k zákonné povinnosti vézt BOZP a PO agendu má každý podnikatel, ať už se jedná o právnickou či fyzickou osobu, se zaměstnanci či bez nich). Výši sankcí za porušení udává Zákon č. 251/2005 Sb., (Zákon o inspekci práce)který v případě, že dojde ke zjištění, že daná osoba nevede dokumentaci BOZP udává pokutu až do výše 1 000 000 Kč. 

OSVČ bez zaměstnanců

Část klientů je tedy tvořena drobnými živnostníky, kteří podnikají sami na sebe. Může se také časem stát, že klient, který začínal jako drobný živnostník, začne nabírat zaměstnance a stejně jako jakoukoliv další změnu, i tuto je třeba v dokumentaci BOZP a PO promítnout.

OSVČ se zaměstnanci, firmy

Další segment klientů tvoří firmy (malé i střední), které většinou mají do 100 zaměstnanců. Tito klienti mohou být z různých odvětví: administrativa, výroba, služby, lékařství, stavebnictví, obchodní řetězce, telekomunikace, doprava, skladování nebo IT.

Státní a soukromé instituce, obce, úřady

Specifickým zákazníkem jsou poté státní a soukromé instituce: ať už jde o mateřské či základní školy, státní a příspěvkové organizace, divadla, obecní domy, městské a obecní úřady.

Vašim zákazníkem tedy může být drobný živnostník, stejně jako jednatel velké korporace či starosta obce. Pro každého z nich jsou pravidla hry nastavená stejně a ani jednoho neminou. Na nás je jim jen poskytnout prvotřídní servis v oboru, který je v případě, že jej nebudou řešit, může stát až miliony korun na pokutách.

Jdete do toho s námi?

Láká vás poskytovat zákonem daný produkt? Hledáte obor vašeho podnikání a rádi byste měli za zády spolehlivého partnera, který tu bude pro vás vždy, když budete potřebovat? 

Jste ideální kandidát na našeho franšízanta! Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Proč byste měli podnikat s Extéria Market?

exteria-2022-09-7-foto2

Kromě jedinečné výhody, kterou je zákonem daná povinnost pro všechny podnikatele, je Extéria Market® stabilní a časem prověřená franšízingová společnost, která přináší komplexní řešení BOZP a PO agendy.

Z Ostravy do celé republiky a na Slovensko

Příběh naší franšízové sítě se začíná psát v roce 2011 v Ostravě, kde byla otevřena historicky první provozovna. Postupně si na lokálním trhu vydobyla své postavení a v roce 2014 přišla se speciálním franšízovým konceptem. Pod značkou EXTÉRIA MARKET® poskytuje klientům komplexní služby v rámci BOZP a PO a životního prostředí a zároveň prodává bezpečnostní značení a prvky. Aktuálně působí po celé ČR a od roku 2016 i na Slovensku.

Naše cíle a vize

Cílem společnosti EXTÉRIA je udělování franšízových licencí zájemcům pro otevření jejich vlastního Extéria Marketu® v daném regionu. Zároveň od roku 2018 se společnost rozhlíží po master franšízantech po celé Evropě a ráda by udělovala master licence na celé státy. Od roku 2023 bude značka působit i na polském trhu. Postupem let chce působit po celé Evropské unii.

Klienti z různých oblastí

Společnost má téměř 5000 spokojených klientů, a to z nejrůznějších oblastí podnikání. Jedná se o drobné živnostníky, malé, ale i střední a velké firmy. Mezi klienty se tak nachází například, mateřské, základní a střední školy, městské a krajské úřady, obecní úřady, obchodní řetězce, stavební firmy apod. Více o našich klientech se dočtete zde.

Spolehlivý partner pro podnikání

Pokud se rozhodnete podnikat pod našimi křídly, povedeme vás krok za krokem. Podnikat s námi může zajetý podnikatel, ale i úplný začátečník s nulovými podnikatelskými vědomostmi. Nabídneme vám komplexní know-how nejen z oboru BOZP a PO, ale i z podnikání. Bude vám k dispozici právní zázemí, vzory smluv, detailní pracovní postupy nebo třeba podrobný grafický manuál, vlastní webové stránky a náš vlastní informační systém. Toto vše navíc naleznete přehledně v provozní příručce, kterou jsme vyhotovili našim franšízantům na míru a najdou tam vše potřebné pro jejich podnikání. Je to taková naše franšízingová „bible“.

Přesvědčili jsme vás? Nebo máte doplňující dotazy?

Myslíte si o sobě, že jste dobrý manažer a obchodník? Tak je toto podnikání právě pro vás! 

Nemusíte mít ŽÁDNÉ zkušenosti v oboru, předáme vám veškeré know-how, řádně vás zaškolíme a za 2 měsíce můžete vézt vlastní pobočku a vydělávat! Neváhejte kontaktovat Country Managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu