• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chcete vaše podnikání začít budovat na pevných základech? Pak je pro vás franšíza tou správnou volbou

Chcete vaše podnikání začít budovat na pevných základech? Pak je pro vás franšíza tou správnou volbou

Organizování si vlastního času, nezávislost, jistota stabilního růsturostoucí zisky. Nejen to patří k výhodám podnikání. Jako všechno ostatní má však i podnikání svá ale. Založit podnik totiž představuje také velká rizika, na která byste neměli zapomínat. Zvolte si proto na začátek vašeho podnikání franšízu, která vám vaši cestu byznysem velmi usnadní.

O co vlastně jde?

Franchising je skvělým nástrojem pro všechny, kteří se rozhodli začít podnikat. Umožňuje totiž otevřít si vlastní podnik pod známou a již zavedenou značkou. Tím vám usnadní nelehké začátky spojené s nastartováním vašeho byznysu. Díky franšíze tak snadno vstoupíte na trh a získáte určitou stabilitu v podnikání, kterou jistě oceníte zejména v dnešní nelehké době.

Pro začínající podnikatele představuje možnost být součástí velkého a stabilního konceptu určitou pomoc, která je při jakékoliv nenadálé události může zachránit před jistým krachem jejich podnikání. Franchising poskytuje jedinečné know-how společnosti, odbornou pomoc a poradenství ohledně podnikání. Navíc díky zavedené značce nemusí podnikatelé investovat do marketingu a reklamy, které by při zakládání nového podniku představovaly další velké výdaje. Jednoduše se tedy dá říct, že koncept franšízy je postavený na principu: Jednou vymyslet, mnohokrát uplatnit.

Pro koho je franšíza vhodná?

Výhodou franšízy je, že nemusíte být ostříleným podnikatelem s desetiletými zkušenostmi. Bude vám stačit pouze obchodní duch, trocha té empatie a chuť pracovat s lidmi. O vše ostatní se postará frenšízor EXTÉRIA MARKETU, která vás provede světem podnikání.

Nevíte, kde a jak s franšízou EXTÉRIA MARKET vlastně začít? Nevadí. Pro více informací kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721.

 Chcete vaše podnikání začít budovat na pevných základech? Pak je pro vás franšíza tou správnou volbou


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu