• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Začátek roku je skvělou příležitostí pustit se do nových výzev. Začít podnikat formou franšízy je jednou z nich

Začátek roku je skvělou příležitostí pustit se do nových výzev. Začít podnikat formou franšízy je jednou z nich

S příchodem nového roku plno lidí přehodnocuje své plány, mění postoje, touží po novém a lepším začátku. Přichází nové příležitosti, lidé mají více odvahy dělat velká a zásadní rozhodnutí a jsou otevřenější ke změnám. Třeba svého zaměstnání. Je to i váš případ?

Franšíza vás v tom nenechá

Nechcete být už zaměstnancem, chcete více svobody a uvažujete o vlastním podnikání? Možná vám v současné době nepřijde jako dobrý nápad pouštět se do neznámých vod. Jděte na to proto od lesa a staňte se součástí franšízové sítě. Ta vám totiž umožní využívat jméno společnosti, její osvědčené know-how a navíc vás provede světem byznysu bez velkých finančních výdajů, které byste do nového podnikání museli investovat. Mít v zádech stabilní a úspěšnou značku vám navíc zaručí jednoduchý vstup na trh, znatelnou výhodu oproti vaší konkurenci a mnohem nižší podnikatelské riziko, které číhá na každého podnikatele.

Zvolte stabilní koncept EXTÉRIA MARKETU

Franšízová síť EXTÉRIA MARKET poskytuje zprostředkování služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které jsou zákonem stanovenou povinností pro všechny firmy i živnostníky. Můžete si být tak jisti, že o vaše služby bude poptávka za každé situace. 

Otevřete si vlastní pobočku, buďte pánem svého času a výši svých příjmů ovlivňujte pouze vy sami. Navíc vám EXTÉRIA poskytne pobočku vybavenou na klíč včetně potřebných zaměstnanců. Na tohle všechno se můžete těšit, pokud vstoupíte do franšízové sítě EXTÉRIA MARKETU, která vám poskytne podporu během celého vašeho fungování. Nemusíte se tak bát, že na to budete sami.

Na co ještě čekáte?

Zajímá vás, jak franchising a všechno s ním spojené vlastně funguje? Neváhejte se obrátit na manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753, který vám se vším poradí.  

EXTÉRIA MARKET manažer poboček David Slezák


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu