• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nová auta pro techniky rozšiřující se sítě Extéria Market

Nová auta pro techniky rozšiřující se sítě Extéria Market

Síť Extéria Market se stále rozšiřuje a s ní i počet našich techniků. Pro přicházející posily do našeho týmu jsme pořídili nová auta Renault Clio, která jim umožní rychlé a pohodlné přesuny mezi klienty.

Technici BOZP a PO jsou u nás stále na cestách za klienty, u kterých provádí prověrky nebo se účastní nahlášených inspekcí. Proto jsou auta nedílnou výbavou všech našich techniků. Dbáme na to, aby měl každý technik své auto, za které bude zodpovědný. Zároveň jej může používat i pro své soukromé účely. O všechny praktické věci se postará Extéria, technik se tedy o nic dalšího nestará a pouze jezdí.

Přečtěte si také: Franšízanti nám umožňují růst.

Jak vypadá den technika?

Každý technik má v informačním systému BOZPIS naplánované schůzky a klienty na měsíc dopředu. Může si tak pohodlně rozvrhnout svou práci a čas. Všechny podklady a administrativu mu předem přichystá asistentka, takže se věnuje pouze své práci v rámci kontrol, školení a prověrek pracoviště u klienta.

Na prověrce či předkontrole technik pečlivě projde všechny důležité věci týkající se bezpečnosti práce, tedy dokumentaci a pracoviště. Všechny případné závady zapíše do předem připraveného checklistu, dle kterého se následně připraví nabídka pro možná řešení těchto problémů.

Po zaučení může technik zastupovat klienta u nahlášených kontrol OIP, HZS či KHS.

Přečtěte si také: Z technika na vedoucího technického oddělení. Pan Denis je příkladem, jak lze s Extérií růst!


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu