• (+420) 728 948 479
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
TAB pomáhá franšízantům zúročit vlastní zkušenosti

TAB pomáhá franšízantům zúročit vlastní zkušenosti

Pomáhat v rozvoji majitelům malých a středních firem prostřednictvím budování a vedení podnikatelských TAB Boardů a koučinků – taková je náplň práce franšízových partnerů původem amerického konceptu The Alternative Board (TAB).  Nabízí tak příležitost zapojit se již zkušeným podnikatelům či manažerům z korporátu, kteří by chtěli změnit své profesní zaměření.

„Máme vytipován seznam několika základních profesních a osobnostních požadavků na „ideálního“ kandidáta. Když to zjednoduším, tak vhodným kandidátem budou například zájemci z okruhu korporací, kteří prošli nějakou vyšší manažerskou pozicí, nebo pracovali jako konzultant nebo kouč s business zkušenostmi. Také jsou vítání bývalí majitelé společnosti, kteří nyní mají ambice pracovat s TAB atd,“ prozrazuje Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ&SK. 

Výhody podnikání s TAB

 • Prověřený mezinárodní koncept s více než 30 lety zkušeností
 • Nízké provozní náklady
 • Příležitost využít své manažerské a podnikatelské znalosti
 • Možnost navázat na vaši stávající poradenskou praxi, ať už jde o marketingové, manažerské nebo jiné poradenství
 • Možnost organizovat si práci a čas podle vlastních potřeb
 • Potenciál pro další navýšení příjmů
 • Využívat osvědčené originální patentované on-line nástroje TAB pro práci se svými členy.
 • Jasně definovaný region s exkluzivními právy
 • Příležitost k budování prestižní pozice v business komunitě ve vašem regionu
 • Podnikání se silným partnerem v zádech

Jak se s konceptem TAB Board podniká, si můžete přečíst v článku o jednom z našich franšízových partnerů – Karlu Kotrbovi, který má na starost rozvoj konceptu v regionu Středočeský kraj – ZÁPAD.

Franšízový koncept TAB funguje stabilně ve světě již od roku 1990, kdy první podnikatelské boardy začaly pomáhat v rozvoji podnikatelům v USA. Jsme velmi rádi, když vidíme, že i v Česku je franšíza TAB odbornou veřejností vnímána jako stabilní koncept, který se na našem trhu úspěšně etabloval. V rámci letošního vyhlášení soutěže Franchisa roku 2020 si TAB odnesl cenu pro Úspěšný zahraniční koncept. Soutěž každoročně pořádá Česká asociace franchisingu.

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu.

TAB pomáhá franšízantům zúročit vlastní zkušenosti


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu