• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Konference pro členy TAB CZ & SK plná inspirace

Konference pro členy TAB CZ & SK plná inspirace

Členové The Alternative Board se na začátku září sešli na dalším tradičním společném setkání. V areálu Golf & Spa Resortu Konopiště pro ně byl jako vždy připraven zajímavý program. Čas jsme strávili vzděláváním, networkingem a také zábavou.

TAB-spolecne-foto

V rámci konference vystoupil technologický vizionář Martin Holečko, díky němuž jsme se dozvěděli nejen to, jak nám mohou moderní technologie zlepšit život, ale také to, že v blízké budoucnosti bude díky nim stovka nová šedesátka.

O své tipy ohledně motivace, neustálého posouvání se vpřed se se všemi přítomnými podělil letošní mistr světa ve vodním slalomu z Augsburgu Vít Přindiš. Prozradil mimo jiné, jaké to je bojovat s kolegy z týmu o olympijskou nominaci, jak se připravuje na závody a jak důležitá je pro něj vizualizace trati a cíle.

S velkým úspěchem se setkal workshop MUDr. Marie Skalské, zakladatelky a lektorky ProFit Institutu. Díky ní jsme se dozvěděli, jak můžeme poměrně jednoduše každý den udělat něco pro své zdraví.

Praktické informace pak přinesla panelová diskuze, v níž zasedli samotní členové TAB Karel Drašnar,majitel společnosti BrandCloud, Jan Vorel, Executive Director IPC Cortporation a Karol Suchánek ze společnosti Shift2Cloud. Tématem panelové diskuze byla bezpečnost, správa dat a dokumentů v SMB firmě. 

Chcete se i Vy stát součástí podnikatelské komunity TAB Board? Rádi vám poskytneme více informací o konceptu TAB a jeho přínosech pro vaše podnikání. Spojte se s námi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte na telefon +420 724 111 323.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu