• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pozvánka na ukázkové bezplatné TAB Boardy

Pozvánka na ukázkové bezplatné TAB Boardy

Máte pocit, že bloudíte v kruhu, když se snažíte rozvinout svůj podnik? Ztrácíte se v množství rad a informací, které se snažíte aplikovat na svůj byznys? Představte si, že byste měli příležitost vést svůj podnik v pravidelných intervalech konzultovat s dalšími podnikateli, kteří prošli tím, co právě procházíte vy, a kteří vám pravidelně pomáhají s vašimi výzvami.

Rádi bychom vás pozvali na ukázkové bezplatné TAB Boardy, které pořádáme v jednotlivých regionech. Zde se setkáte se stejně smýšlejícími lidmi, kteří svůj podnik řídí nebo jím prošli. Naše TAB Boardy jsou skupiny odborníků a podnikatelů, kteří se pravidelně scházejí za účelem výměny zkušeností, rad a nápadů.

Podívejte se na svoji firmu z nových úhlů, získejte nové perspektivy a nahlédněte na své podnikání z pohledu ostatních. Není to jen o tom, získat nové pohledy, ale je to také příležitost poskytnout své vlastní zkušenosti a rady ostatním.

Zaregistrujte se ještě dnes:

https://tabcz.cz/ukazkove-boardy/


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu