• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sedm důvodů, proč je právě franšíza tou správnou volbou pro vaše podnikání

Sedm důvodů, proč je právě franšíza tou správnou volbou pro vaše podnikání

Být pánem svého času, být nezávislý a posouvat se ve své kariéře neustále dál. Také si pohráváte s myšlenkou začít podnikat? Zkuste to formou franšízy. Přinášíme vám sedm důvodů, proč je právě franchising tou správnou volbou.

1.  Nejste na to sami

Nejen na začátku, ale i v průběhu celého vašeho podnikání vám franšíza poskytuje jedinečné know-how společnosti, odbornou pomoc a poradenství v oblasti podnikání. Díky známé a již zavedené značce navíc ušetříte počáteční náklady na marketing a reklamu, které při zakládání vašeho podniku tvoří další výdaje. Nemusíte se ani obávat toho, že nemáte dostatek odborných znalostí pro vaše podnikání. V rámci franšízy se totiž pořádají různá školení a workshopy, kde vás vše potřebné naučí.

2. Víte, do čeho jdete

Zatímco začínající podnikatel ze začátku netuší, kolik bude muset investovat do rozjezdu svého podnikání, franšízant má díky předem stanovených podmínek s franšízorem jasnou představu o tom, kolik přesně ho založení franšízy a její následné fungování bude stát.

3. Vaše podnikání roste společně s vámi   

Být součástí úspěšného brandu vám zajistí, že jako franšízant porostete rychleji než vaše konkurence. Dobré jméno a image značky totiž představují základní stavební kameny, na kterých začnete budovat své podnikání a díky kterým získáte stabilní pozici na trhu. Tím se automaticky snižuje riziko podnikání a vy a vaše franšíza tak neustále rostete.

4. Kvalifikované zaměstnance vám zajistí franšízor

Franšíza vám mimo jiné pomůže také s výběrem kvalitního a spolehlivého personálu. Naučí vás, jak jednat se svými kolegy a udržovat ve firmě příjemnou atmosféru, aby vše fungovalo tak, jak má. Zaměstnanci jsou totiž zásadní součástí každého podniku a jejich přístup k práci pak ovlivňuje fungování celé franšízy.

5. Vše se naučíte za pochodu                 

Pro založení franšízy nemusíte být odborníkem na danou oblast, ve které franšíza působí. Od začátku vám totiž franšízor předá všechny potřebné znalosti a know-how společnosti, v dané oblasti vás zaškolí a postará se o to, abyste se v podnikání naučili chodit. Můžete se tak spolehnout na to, že vás franšíza nenechá ve štychu.

6. Vaše podnikání bude pod dohledem odborníka

Člověk vždy dělá ze začátku spoustu chyb. V tomhle případě ale nebudou představovat hrozbu, která by mohla mít pro vás a vaše podnikání likvidační následky. Díky neustálé podpoře a dohledu franšízora totiž dokážete rozpoznat a vyřešit všechny nesrovnalosti dříve, než přerostou v neřešitelný problém, se kterým byste si nevěděli rady.

Sedm důvodů, proč je právě franšíza tou správnou volbou pro vaše podnikání

7. Investice, která se vám brzy vrátí

Každý začátek podnikání s sebou přináší velké počáteční výdaje, které člověk dokáže jen těžko odhadnout. S franšízou a její nepřetržitou podporou máte však jistotu, že se vám vaše peníze brzy zhodnotí a vaše investice do franšízy se vám tak vrátí. Navíc pokud do podnikání vložíte veškeré své úsilí, brzy se vaše snaha zúročí v podobě otevření dalších poboček v jiných městech a expanze do dalších krajů. Můžete si být tak jisti, že pokud na sobě budete neustále pracovat a učit se z vlastních chyb, úspěch se brzy dostaví.

Zkuste to s franšízovou sítí EXTÉRIA MARKET

Společnost EXTÉRIA MARKET a její franšízový koncept vám nabízí podnikání v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Jedná se o zákonem danou povinnost, kterou musí mít v pořádku a dodržovat každý živnostník i firma. V opačném případě jim totiž hrozí finanční pokuty, jejichž výše může zapříčinit dokonce krach celé společnosti. Začněte proto nabízet služby v oblasti BOZP a PO u kterých s jistotou víte, že budou poptávané za každé situace.    

Zkuste podnikání formou franšízové sítě EXTÉRIA MARKET. Kontaktujte ředitelku franchisové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 .


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu