• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Franšíza EXTÉRIA MARKET je i pro začínající podnikatele, napsali o nás na webu franchising.sk

Franšíza EXTÉRIA MARKET je i pro začínající podnikatele, napsali o nás na webu franchising.sk

Franšíza je vhodný způsob podnikání i pro začínající podnikatele. To potvrzuje také Aleš Krčmař, ředitel franšízové sítě EXTÉRIA MARKET na Slovensku. „Při otevření nové pobočky se můžeme bavit o návratnosti počáteční investice franšízantů v horizontu 9 až 12 měsíců“, podotýká.

V poslední době roste zájem o franšízové licence především u lidí, kteří nemají s podnikáním ještě žádné zkušenosti. K nim se přidal také zájem ze strany podnikatelů, kteří chtějí skloubit své současné podnikání se spoluprací společnosti EXTÉRIA, aby ho mohli rozšířit o nové služby.

Pro své klienty hledá EXTÉRIA vždy ty nejlepší varianty, jak co nejvíce eliminovat finanční náklady spojené s podnikáním. Například pro klienty na Slovensku firma hledá již nové možnosti, jak mít zákonnou povinnost BOZP a OPP zdarma. Více o tom, proč začít podnikat formou franšízy se dočtete na franchising.sk, kde v rozhovoru s panem Krčmařem zjistíte o franšízové síti EXTÉRIA MARKET mnohem víc.

Chcete se přidat k nám?

Franšízantem můžete být i vy. Pokud vás baví obchodpráce s lidmi, je pro vás franšíza tou správnou volbou. Pro více informací kontaktujte manažera poboček Davida Slezáka na tel. čísle +420 732 568 753 


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu