• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kdo je letošním vítězem FRACHISA ROKU?

Kdo je letošním vítězem FRACHISA ROKU?

Česká asociace franchisingu (ČAF) vyhlásila vítěze 8. ročníku soutěže Franchisa roku, stal se jím franchisingový koncept Broker Point Premium. Soutěž Franchisa roku již tradičně uděluje ceny v několika kategoriích, a snaží se tak upozornit nejen na úspěšné firmy, ale také na franchising jako efektivní formu podnikání.

Absolutním vítězem Franchisa roku se stal koncept Broker Point Premium zřizovaný společností Broker Consulting. „Být absolutním vítězem v prestižní soutěži je pro nás mimořádnou ctí a odměnou za naši práci a zároveň velkou motivací do budoucna. Poděkování patří našim franchisantům a celému týmu podpory, stejně tak nejvyššímu vedení Broker Consulting za důvěru, kterou jsme od nich před 9 lety dostali,” říká k ocenění Radim Štantejský, projektový manažer projektu Broker Point Premium

V čem je Broker Point Premium inovativní?

Broker Point Premium je obchodním místem, které efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Díky tomu šetří klienti čas i peníze, protože nemusí zvlášť navštěvovat banku, pojišťovnu či realitní kancelář, vše totiž komfortně vyřídí na jednom místě. Navíc je každá pobočka Broker Point Premium vybavená moderními technologiemi a většina také vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.

Cenu veřejnosti získal NATURHOUSE

Franchisingový koncept NATURHOUSE převzal cenu veřejnosti. Majitel master licence NATURHOUSE pro Česko a Slovensko Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu, pak převzal cenu za rozvoj a podporu franchisingu.

 „Od prvního dne založení NATURHOUSE v ČR i SR je naším posláním poskytovat výjimečné služby, kvalitní produkty a nezapomenutelné příběhy každému, kdo projde našimi dveřmi. Přibližně po 5 letech práce na trhu a členství v asociaci jsem byl zvolen na základě výsledků práce a šíření franchisingu pomocí systému NATURHOUSE prezidentem ČAF. Podporujeme vzdělání a povědomí o franchisingu. Ocenění za dlouhodobou spolupráci je tak výrazným potvrzením, že se nám celých 15 let tyto cíle daří plnit. Pro mě osobně je to vyznamenání, kterého si nesmírně vážím a zavazuje mě k další práci na poli českého franchisingu,“ uvádí Jan Godla.

Za konceptem NATURHOUSE stojí roky praxe

Tajemství úspěchu léty prověřené metody NATURHOUSE. Spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce s klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. Zakládá si na vztahu a důvěře, které vznikají mezi klientem a výživovým poradcem.

Porota udělila i další ceny:

Úspěšný zahraniční franchisový koncept: TAB Board

Nezlomná rodinná firma AMSP: Original Beer Spa

Zajímavý perspektivní franchisový koncept: Logiscool

Inovativní nápad ve franchisingu: Contours

Zajímavý franchisový koncept vedený ženou: DOUČOVÁNÍ DOMA


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu