• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mimořádná nabídka pro členy ČAF – účast na FPI GLOBAL FRANCHISE FORUM V NĚMECKÉM FRANKFURTU

Mimořádná nabídka pro členy ČAF – účast na FPI GLOBAL FRANCHISE FORUM V NĚMECKÉM FRANKFURTU

Máte-li v nejbližších letech v plánu expanzi vašeho franchisového konceptu do zahraničí, tak by vás mohla zaujmout následující mimořádná nabídka.

Největší mezinárodní organizace svého druhu Franchise Pool International – zkráceně FPI – ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku, a  která se zaměřuje na vyhledávání nových master franchisových nebo franchisových partnerů, pořádá ve dnech 9.11. - 10.11.2023 u příležitosti mezinárodního veletrhu „FRANCHISE EXPO GERMANY“ akci pod názvem GLOBAL FRANCHISE FORUM (GFF) – více informací nejdete i na webu FPI: https://www.franchiseinternational.net/index.php/news/blog/11th-global-franchise-forum.

Hlavním cílem tohoto fóra je představit cca. 18-20 vybraných kvalitních a úspěšných franchisových konceptů z různých zemí, které zvažují v nejbližším období expanzi na nové trhy, a to zástupcům/členům FPI, kteří by pro ně mohli najít nové master franchisanty a/nebo frachisové partnery v zemích, které si pro svou expanzi tyto koncepty sami zvolí.

Společnost AVEX systems (www.avexsystems.eu), která je již více než 16 let členem FPI (www.franchiseinternational.net), jakož i ostatní její členové, mají s vyhledáváním nových partnerů pro franchisové koncepty bohaté zkušenosti a praktické know-how, o čemž svědčí i desítky úspěšně zprostředkovaných master franchisových partnerů.

Proč se této akce zúčastnit a jaké výhody vám přinese?

- V publiku tohoto fóra budou členové FPI – špičkoví odborníci na vyhledávání master franchisantů v cca. 47 zemích Evropy a světa, kde FPI působí, kterým váš franchisový koncept představíte.

- Vy sami si pak zvolíte země, do kterých plánujete expanzi a dohodnete s nimi osobně podmínky, za kterých budou tito odborníci a členové FPI pro vás hledat nové master-franchisové, franchisové nebo např. i joint-venture-partnery.

- A to vše na bázi success fee: jakmile pro vás najdou partnery, kteří by vám vyhovovali, vy s nimi uzavřete master-franchisové nebo jiné smlouvy a oni vám uhradí vámi požadovaný master franchisový poplatek pro danou zemi, tak teprve pak obdrží příslušný expert z FPI dohodnutou odměnu za tento úspěch a zprostředkování vašeho nového partnera.

- Vy účastí na Global Franchise Fóru ušetříte nejen čas, ale i značné finance, protože nemusíte cestovat do různých zemí, do kterých byste rádi expandovali, abyste zde představili váš koncept nejprve FPI franchisovým brokerům a následně i potenciálním zájemcům o váš koncept, protože toto vše za vás zařídí zkušení odborníci z FPI.

- Vám pak budou představeni jen vybraní kvalitní zájemci dle Vašich předem stanovených požadavků a kritérií na tyto budoucí kandidáty pro master franchisu.

- Kromě vaší účasti na Global Franchise Forum se můžete ve zbývajícím čase vaší cesty podívat ve Frankfurtu i na největší mezinárodní franchisový veletrh v německy mluvících zemích – Franchise Expo Germany 2023 a získat tím kromě jiného i informace, co nabízí vaše konkurence na trhu, co nového v oblasti mezinárodního franchisingu nebo jaké jsou nové trendy ve franchisovém podnikání.

Více informací o tomto veletrhu najdete na webu: https://www.franchise-expo.com/about-the-franchise-expo.

Pokud vás tato nabídka zaujala, chcete se jí zúčastnit nebo potřebujete více informací, kontaktujte zástupce FPI v ČR a na Slovensku:

Dokumenty o Global Franchise Forum ke stažení:

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
Člen FPI a Čestný člen ČAF
AVEX systems s.r.o.

Mobil: +420 724007505
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Webové stránky:www.avexsystems.cz, www.masterkonference.cz, https://franchisovepodnikani.cz/


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu