• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Česká asociace franchisingu ve spolupráci s poradenskou kanceláří dr. Lošťáka pořádá dne 2. 11. 2023 specializované školení pro začínající i pokročilé zájemce o franchising

Česká asociace franchisingu ve spolupráci s poradenskou kanceláří dr. Lošťáka pořádá dne 2. 11. 2023 specializované školení pro začínající i pokročilé zájemce o franchising

Školení pro začínající i pokročilé zájemce o franchising

Seminář je určen pro:

  • Zájemce o koupi franchisy (dozví se o pravidlech provozu, jak si koncept prověřit, na co si dát při koupi pozor, jak má vypadat smlouva a co vše by mu měl franchisor poskytnout před podpisem smlouvy apod.)
  • Podnikatele, budovatele sítě provozoven (dozví se, jak postupovat a naplánovat projekt rozvoje svého podnikání formou franchisové sítě, jak popsat a předávat know-how zájemcům, jak vyhledat a prověřit zájemce, jaké dokumenty jsou nezbytné pro bezstarostnou spolupráci s franchisanty v budoucnosti apod.)
  • Úspěšné provozovatele/franchisory a jejich management (dozví se, jak si chránit, rozvíjet know-how / inspirace ze zahraničí, jak komunikovat s příjemci a také se seznámí s aktuálními trendy v řízení, marketingu, HR, náboru franchisantů, dále jak pracovat se svými dodavateli apod.)

Lektoři, přednášející, konzultanti:

Hlavní přednášející: RNDr. Jiří Lošťák, Ph.D.

RNDr. Jiří Lošťák, Ph.D. vystudoval Přírodovědeckou fakultu UP Olomouc (Matematika-Fyzika, Výpočetní technika), kde získal v roce 1989 doktorát (RNDr.). Je asolventem Českého institutu pro marketing (CIMA). Studoval Brno Business School PF VUT Brno (MBA Nottingham Trend University) a v roce 2018 dokončil doktorandské studium na VŠB - TU Ostrava obor Podniková ekonomika a management (Ph.D.). Franchisingu se věnuje od roku 1998. V roce 2004 otevřel svoji poradenskou kancelář v Olomouci. V témže roce se stal řádným členem České asociace franchisingu. Je dlouholetým členem Správní rady ČAF. Poskytuje služby v oblasti poradenství v celé České a Slovenské republice. Je garantem projektu ŠKOLY FRANCHISINGU, který byl oceněn ČAF Cenou za podporu a rozvoj franchisingu.

Kancelář pracuje na významných franchisingových projektech, podílí se na vstupu zahraničních franchisingových systémů do ČR a působí v oblasti presentací na seminářích, konferencích a veletrzích, čímž přispívá k popularizaci franchisingu mezi odbornou i laickou veřejností.

(www.czech-franchise.cz/clenove/poradci-radni-clenove/42-rndr-jiri-lostak)

Přihlášky

Přihlášky prosím zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uzávěrka přihlášek je 30.10.2023.

Cena pro jednoho účastníka je 3.900 Kč + DPH.
Pro dalšího účastníka z téže firmy je cena 1.900 Kč + DPH.

Cena pro členy ČAF

Cena pro jednoho účastníka je 2.900 Kč + DPH.
Pro dalšího účastníka z téže firmy je cena 600 Kč + DPH.

Počet míst je omezen!

Místo školení

Školení proběhne ve čtvrtek 2. 11. 2023 od 9.30 hodin
v prostorách Družstevní asociace, zasedací místnost 1. patro, Těšnov 5, Praha 1

Ukončení je plánováno na 14.00 hod.

Organizátor:

Česká asociace franchisingu
tel.: +420 603 203 828
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.czech-franchise.cz
Těšnov 5, 110 00 PRAHA 1

Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu