• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Brno opět přivítalo obchodníky a franšízanty společnosti EXTÉRIA MARKET

Brno opět přivítalo obchodníky a franšízanty společnosti EXTÉRIA MARKET

Po delší pauze způsobenou covidovou pandemií se obchodní manažeři a franšízanti poboček EXTÉRIA MARKETŮ opět sešli na místě činu. Tím byl hotel Bobycentrum v Brně, kde se pravidelně pořádá workshop zaměřený na zdokonalování obchodních dovedností manažerů a franšízantů.

Majitele poboček a obchodníky z Česka a Slovenska provedl workshopem ostřílený školitel a ředitel slovenské franchisové sítě, pan Aleš Krčmař. Na školení se obchodníci a franšízanti dozvěděli užitečné rady a tipy, jak s klientem efektivně jednat. Při následné simulované schůzce s klientem si pak sami vyzkoušeli aplikovat nové znalosti přímo v praxi.

V závěru školení si vedení ostravské centrály v čele s paní Lucií Šimíkovou připravilo malé překvapení. Představilo nové soutěže s lákavými odměnami, které mají obchodníky poboček EXTÉRIA MARKETŮ motivovat k dalším skvělým výkonům.

Díky pravidelným školením a podpoře, které centrála zajišťuje, se mohou obchodníci a franšízanti průběžně vzdělávat a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti tak, aby byli schopni klientovi poskytovat vždy pouze kvalitní služby v oblasti BOZP a PO.

Chcete i vy mít svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Kontaktujte ředitelku franchisové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a my Vám poradíme, jak Vaše podnikání nastartovat.

Brno opět přivítalo obchodníky a franšízanty společnosti EXTÉRIA MARKET


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu