• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tipy na vánoční dárky pro milovníky kávy i kavárenské povaleče

Tipy na vánoční dárky pro milovníky kávy i kavárenské povaleče

Sháníš vánoční dárky na poslední chvíli? Chceš potěšit své blízké a nedávat zbytečnosti? Přinášíme ti inspiraci na krásné dárečky, které určitě nezapadnou a udělají velkou radost!

DÁRKOVÁ KARTA PRO SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

CrossCafe-darkova_karta

Daruj svým blízkým pod stromeček dárkovou kartu CrossCafe a my ti jako pozornost dáme navíc voucher na kávu zdarma! Čím vyšší hodnota dárkové karty, tím více káv zdarma od nás dostaneš.

  • 300 Kč = 1 káva zdarma
  • 500 Kč = 2 kávy zdarma
  • 1000 Kč = 3 kávy zdarma

Karta má neomezenou platnost a využít ji můžeš na cokoliv budeš mít chuť. Dárkovou kartu pořídíš na každé naší kavárně nebo na našem e-shopu.

Chci koupit pod stromeček

BALÍČEK PLNÝ RADOSTI

Milovníka kávy zaručeně potěší praktický balíček, jehož obsah mu bude dělat radost dlouhou dobu. Ve vánočním balení kromě dárkové karty v hodnotě 300 Kč nalezne elegantní termo hrníček, který se stane spolehlivým parťákem na každou cestu.

Vánoční balíčky pořídíš v jakékoliv naší kavárně.

KÁVA POD STROMEČEK

CrossCafe-darkova_karta03

Balíček kávy najde pod stromečkem rád každý kávomil. V nabídce našeho e-shopu si můžeš vybrat ze šesti druhů kvalitní výběrové kávy a navíc také variantu bez kofeinu.

Využijte možnost nákupu online z pohodlí domova a doručení do několika pracovních dní. Když budeš mít cestu okolí naší kavárny, zastav se u nás a kup ji u našich baristů.

DARUJ KÁVU POD STROMEČEK

TŘETÍ ADVENTNÍ NADÍLKA SE BLÍŽÍ

CrossCafe-darkova_karta4

Odpočiň si od vánočního shonu a užij si u nás chvíle pohody. V naší aplikaci na tebe čeká další adventní nadílka, kterou můžeš využít celý víkend. Vychutnej si u nás jakoukoliv kávu s dortem s 20% slevou!

Speciální akci můžeš využít pouze s naší mobilní apkou. Pokud ji ještě nemáš, doporučujeme si ji stáhnout. Na Vánoce možná přijde Ježíšek! :)

VYZVEDNI SI NADÍLKU

Přejeme klidný předvánoční čas,

Tým CrossCafe

crosscafe.cz


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu