• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chcete začít podnikat, ale bojíte se počátečních výdajů? Založte si franšízu u firmy EXTÉRIA a všechny starosti přenechte odborníkům

Chcete začít podnikat, ale bojíte se počátečních výdajů? Založte si franšízu u firmy EXTÉRIA a všechny starosti přenechte odborníkům

Na českém trhu existuje již 10 let, od roku 2017 působí také na Slovensku. Své základy začala budovat v Ostravě, odkud se rozšířila do 18 poboček po celé České republice. Řeč je o společnosti EXTÉRIA, která svou podnikatelskou činnost zaměřila na nepostradatelnou součást každého podniku. To je zprostředkování služeb bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO), které nesmějí chybět žádné firmě či podnikateli.

Vybudováním jedinečného know-how se společnost začala rozrůstat a konkurovat tak i větším firmám. Proto vytvořila chráněný franchisový koncept EXTÉRIA MARKET, který poskytuje odbornou pomoc v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které jsou zákonem stanovenou povinností pro každého podnikatele. Vy tak nemusíte být žádným zkušeným bezpečákem, firma EXTÉRIA se o všechno postará za vás.

Jistota, na kterou se můžete spolehnout

Společnost EXTÉRIA je členem České asociace franchisingu (ČAF) a své služby poskytuje všem subjektům od OSVČ, přes státní správu až po velké průmyslové podniky.

Pokud váš byznys právě rozjíždíte, franšíza EXTÉRIA MARKET je skvělou volbou, která vám vaše podnikání v oblasti bezpečnosti práce výrazně usnadní.

Díky franšíze snadno vstoupíte na trh již pod zavedeným jménem, získáte jistou pozici v konkurenčním prostředí, a také odbornou pomoc a poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. K dispozici budete mít také konzultace ohledně hygieny na pracovišti, na kterou se v dnešní době v souvislosti s nákazou koronaviru kladou velké nároky.

EXTÉRIA MARKET vám tak ve výsledku ušetří spoustu starostí a velké výdaje, které byste museli do vašeho podnikání ze začátku investovat.

Ve zkratce, proč právě EXTÉRIA:

  • Jsme odborníky v ČR již od roku 2011
  • Máme přes 5 000 klientů a stále rosteme
  • Každým rokem otevíráme nové pobočky v Česku a na Slovensku
  • Jsme členem České asociace franchisingu
  • Máme jedinečné know-how a typ franšízy na trhu

Rozjeďte vaše podnikání bez starostí a sjednejte si schůzku s našimi odborníky ještě dnes. Kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721.

Chcete začít podnikat, ale bojíte se počátečních výdajů? Založte si franšízu u firmy EXTÉRIA a všechny starosti přenechte odborníkům


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu