• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Další EXTÉRIA MARKET otevřen v Praze

Další EXTÉRIA MARKET otevřen v Praze

Franchisový koncept EXTÉRIA MARKET BOZP a PO dále rozšiřuje své působení a dne 25.1.2021 slavnostně otevřel další franchisovou pobočku v Praze, tentokrát v Praze Hostivaři na ulici Štěrboholská.

Tímto vítáme v naší franchisové síti dalšího franchisanta, pana Petra Sahulu, který se rozhodoval, kterým směrem se bude dále ubírat v podnikatelské činnosti. I on si uvědomuje důležitost a nutnou preciznost v oblasti BOZP a PO, od jejíž povinnosti nejsou podnikatelé a majitelé firem ani v této coronavirové době osvobozeni. A po několika jednáních a plánech bylo rozhodnuto právě pro EXTÉRIA MARKET. A my jsme rádi, že právě jeho tým bude dále rozvíjet osvětu bezpečnosti práce v Praze.

Pokud chcete mít klidné spaní, dohodněte si tak bezplatnou konzultaci v rámci bezpečnosti práce přímo u Vás ve firmě, a společně Vám navrhneme nejoptimálnější řešeni a splníme za Vás všechny právní povinnosti v těchto oblastech.

Chcete i Vy mít svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé? Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

Další EXTÉRIA MARKET otevřen v Praze


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu