• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V Mělníku otevřena pobočka EXTÉRIA MARKET

V Mělníku otevřena pobočka EXTÉRIA MARKET

Dne 26. 1. 2021 jsme opět slavnostně přestřihli pásku a otevřeli jsme tak další bezpečné území pro naše klienty, tentokrát EXTÉRIA MARKET pro oblast Mělník.

Přímo v srdci města na náměstí Míru na Vás čeká příjemné prostředí nově otevřeného EXTÉRIA MARKETU a především odborný tým majitelek franchisového konceptu Alžběty a Moniky Seidlové, který je připraven se o Vás postarat v poradenství a zabezpečení v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, hygieny práce, ale také v případě Vašeho zájmu o zakoupení bezpečnostního značení a vybavení.

Majitelky tohoto krásného franchisového EXTÉRIA MARKETU Mělník jsou důkazem toho, že ani coronová krize není důvodem k pozastavení snu o vlastním podnikání, proto jim gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Chcete se i Vy přidat k síti EXTÉRIA a mít svůj vlastní EXTÉRIA MARKET?

Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výšky investice a rizika, které s sebou podnikaní přináší?

Pokud hledáte nový produkt a podnikaní, které Vám bude dávat i v dnešní době pandemie smysl, využijte příležitost a staňte se franšízantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Pokud chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky a otevření vlastního EXTÉRIA MARKETU, prosím kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

EXTÉRIA MARKET


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu