• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
TAB Board podporuje Rok nových příležitostí 2021

TAB Board podporuje Rok nových příležitostí 2021

Asociace malých a středních podniků a živnostníků vyhlásila rok 2021 Rokem nových příležitostí. A TAB Board CZ je jeho součástí.

Letošek bude rokem velkých změn, na které je nutné se adaptovat. Cílem projektu Rok nových příležitostí tak je ukázat malým a středním firmám a živnostníkům cesty ke zvládnutí změn vyplývajících z krizového ekonomického období a k využití nových příležitostí a přístupů k podnikání.

Abychom mohli efektivně reagovat na změny, přijímat nejrůznější opatření, a i v nejisté době dále rozvíjet svůj byznys, je třeba v prvé řadě vědět, zda je naše firma připravena reagovat na výzvy letošního roku.

Jak to však zjisti? Odpověď můžete nalézt například na 1. ze série webinářů regionálních ředitelek TAB Board Lenky Heuerové a Ivy Černé, který byl realizován v rámci projektu Rok nových příležitostí 2021.

Dozvíte se mimo jiné:

  • Jak pracovat s modelem organizace pro transformaci firmy
  • O důležitosti strategického plánování pro udržení zdravé firmy
  • Jaké konkrétní nástroje využívají členové TAB pro kvalitní řízení a plánování

TAB Board podporuje Rok nových příležitostí 2021

Celý webinář můžete zhlédnout ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=H9Hp1V-z_KQ

Chtěli byste se o konceptu TAB Board dozvědět více? Přemýšlíte, v čem by podnikatelské TAB Boardy mohly pomoci právě Vám? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat - https://tabcz.cz/chci-se-stat-clenem/.

Rádi Vám odpovíme na jakoukoli otázku. S TAB Board nejste na podnikání sami!


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu