• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jsi z Brna a chceš začít podnikat? EXTÉRIA MARKET má pro tebe zavedené klienty na začátek

Jsi z Brna a chceš začít podnikat? EXTÉRIA MARKET má pro tebe zavedené klienty na začátek

Chceš být finančně nezávislý, mít jedinečnou šanci podnikat ve sféře, která je zákonem povinná, a jsi z Brna či okolí? Nepotřebuješ mít extrémně vysoký kapitál ani zkušenosti v oboru, stačí pouze pokud tě baví obchod, a my už tě všechno ostatní naučíme.

Pokud sis na všechno odpověděl ano, tak franchisový koncept EXTÉRIA MARKET hledá právě tebe. Momentálně máme pro tebe jedinečnou příležitost, kdy hned na začátku od nás obdržíš 150 klientů. Znamená to pro tebe, že se hned na začátku tvého podnikání můžeš opřít o zavedené portfolio.

Vzhledem k tomu, že Brno je opravdu lukrativní lokalita, ve které působí desítky tisíc podnikatelských subjektů, má veliký potenciál. Pravidelně nám chodí také poptávky o BOZP a PO, a naše centrála EXTÉRIA (https://www.exteria.cz/) ti k tomu všemu zaručuje veškerou podporu, ať už marketingovou, tak vzdělávací. K tomu všemu ti pomůžeme najít vhodné místo pro tvůj EXTÉRIA MARKET, který ti vybavíme kompletně na klíč. Dostáváš tak od nás plnou podporu po celou dobu tvého podnikání.

Zdá se ti to příliš jednoduché a nevíš, jestli máš jít do toho s námi? Tak neváhej a vyplň níže informativní formulář, nebo kontaktuj Ing.Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, a domluv si s námi osobní schůzku.
web: www.exteriamarket.cz

EXTÉRIA MARKET


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu