• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
TAB webinář: Plánování budoucnosti v praxi

TAB webinář: Plánování budoucnosti v praxi

Spolupráce TAB Board s Asociací malých a středních podniků a živnostníků v projektu Rok nových příležitostí pokračuje. Tentokrát se během speciálně vytvořeného webináře podíváme na to, jak přistupovat k plánování našeho byznysu v této turbulentní době.

Správně sestavený byznys plán je totiž alfou a omegou každého úspěšného podnikání a v době, kdy se potýkáme s krizí či útlumem to platí dvojnásob. Proto i firmy, které již měly v minulosti byznys plán detailně zpracovaný, se k němu musely vrátit a zrevidovat. Do plánování musely zahrnout i nové proměnné, které situace spojená s pandemií přinesla.

Co vše je třeba pro sestavení kvalitního byznys plánu a proč se tím vůbec zabývat, se dozvíte díky Lence Heuerové, regionální ředitelce TAB Board pro oblast Praha-západ, a Petrovi Škabradovi, spolumajiteli konceptu TAB Board pro ČR a SR.

Dozvíte se mimo jiné:

  • Jaké jsou správné fáze v procesu byznys plánování
  • Proč je důležité stanovit firemní vizi a hodnoty naší firmy
  • Jak na správnou diagnostiku naší firmy
  • Jaké konkrétní nástroje využívají členové TAB pro kvalitní řízení a plánování svého byznysu

TAB webinář: Plánování budoucnosti v praxi

Celý webinář můžete zhlédnout ZDE:
https://www.youtube.com/watch?v=Ho7sk6kCyBc

Chtěli byste se o konceptu TAB Board dozvědět více? Přemýšlíte, v čem by podnikatelské TAB Boardy mohly pomoci právě Vám? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat (https://tabcz.cz/chci-se-stat-clenem/). Rádi Vám odpovíme na jakoukoli otázku. S TAB Board nejste na podnikání sami!

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 22 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu