• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Koncept Contours Fitness Club, největší síť dámských fitek v ČR, získal ocenění Q-kvality od Czech Tourism

„Dlouhodobě pečujeme o kvalitu služeb pro naše báječné členky v Contours Fitness Clubech a proto nás velmi těší, že jsme nedávno obdrželi certifikát Q-kvality, který vydává CzechTourism a to ve spolupráci s Českou komorou fitness“ potvrdila Darina Bláhová, marketingová managerka Contours.

Q-kvalita je jedinou oficiální značkou na světě

Jenž je udělována profesionálům v?cestovním ruchu za jejich klientskou vstřícnost a neustálé budování kvality svých služeb a to na období 3 let. Potvrzuje tak vysoký standard péče o kvalitu a dále její zlepšování. Známka je udělována agenturou CzechTourism ve spolupráci s Řídícím centrem kvality, jehož činnost doposud spravovala Česká unie cestovního ruchu.

Sektor Fitness navazuje na celosvětové i evropské aktivity

„Značka Péče o kvalitu v oblasti fitness je vyjádřením snahy provozovatelů fitness center a dalších sportovišť prezentovat svůj sektor jako sektor služeb nejvyšší kvality s dlouhodobou ambicí stát se nedílnou součástí zdravotně-preventivní péče státu o své občany“, dodává Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness.

Contours – Fitness Cluby s vizí<>

Contours je franšízový koncept ryze dámských fitness center s největší sítí poboček v České republice. Tento rok oslavil již 15. narozeniny Contours v ČR, kdy pomohl za dobu existence desítkám tisícům žen v rámci ke skutečným změnám.

Všechny pobočky Contours Dále se zavazují k naplňování hlavní vize – pomáhat ženám bez rozdílu věku a kondice k jejich spokojenosti, zdravému životním stylu i zdraví. Největší odměnou pro trenérky i majitele poboček jsou spokojené členky, které s Contours pokračují i dlouhé roky.

Master franšízant Contours neusíná na vavřínech a dále pracuje na zlepšení kvality péče, rozšíření služeb i implementace trendů ve fitness.

„Děkujeme Česká unie cestovního ruchu a Czech Tourism za ocenění Q – Pečujeme o kvalitu pro Contours fitness pro ženy ve 30 minutách. Vážíme si jej“, uzavírá Darina Bláhová.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu