• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Neustálé vzdělávání ve franchisingu je pro obchodní manažery nezbytností

Neustálé vzdělávání ve franchisingu je pro obchodní manažery nezbytností

Provozovat podnikání není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Proto připojení se k franchisové síti je nejen mnohem jednodušší, ale především méně rizikovou variantou, jak začít podnikat. Franchisanty totiž hned od začátku jejich podnikání podporují regionální franchisoví manažeři centrály, kteří jsou jim neustále po ruce. Aby ovšem svým franchisantům poskytovali opravdu kvalitní služby, musí vědět, jak franšízové podnikání vlastně funguje. Orientování se ve světě franchisingu a přehled o jeho trendech a novinkách jsou proto základními předpoklady každého úspěšného regionálního manažera, který se stará o jednotlivé franšízové pobočky EXTÉRIA MARKETŮ.

Matador franchisového konceptu, pan RNDr. Jiří Lošťák, Ph.D., který osobně stál u zrodu franšízové sítě EXTÉRIA MARKETU, si vzal pod svá ochranná křídla našeho regionálního manažera Davida Slezáka. Ten má na starost hned několik franšízových poboček a právě díky školením, která probíhají pod taktovkou pana Lošťáka, dokáže franchisantům předat své zkušenosti z praxe a poradit jim s provozem jejich pobočky.

Neustálé vzdělávání v oblasti franchisingu je tak skvělým nástrojem, který pravidelně kultivuje přístup regionálních franchisových manažerů k jejich franchisantům. Dlouholeté zkušenosti, cenné rady a tipy, které pan Lošťák na školeních manažerům předává, slouží jako skvělý návod, jak uspokojit potřeby franchisantů a nenechat je v tom plavat samotné.

Z našich franchisových manažerů se pak stávají specialisté, kteří dokážou pomoct zájemcům o franšízové podnikání, provedou je cestou od jejich prvního rozhodnutí stát se franšízantem až po úspěšné fungování jejich vlastní pobočky. V případě potřeby se pak franchisanti v průběhu jejich podnikání mohou na naše zkušené manažery kdykoliv obrátit.  

Chcete mít i vy svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKETU?

Kontaktujte ředitelku franchisové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a my vám poradíme, jak vaše podnikání správně nastartovat.

Neustálé vzdělávání ve franchisingu je pro obchodní manažery nezbytností


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu