• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Brands&Stories

Brands&Stories
  •    Blanka Bukovská - Šéfredaktorka Brands&Stories
  •    www.pribehyznacek.cz/Brands-Stores.html
  •    +420 777 878 817

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Brands&Stories je odborný tištěný B2B časopis o značkách, konceptech kamenných obchodů a marketingu at-retail. Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores. Malá slovní hříčka v názvu časopisu napovídá, že se zabývá značkami, lépe řečeno příběhy značek (Stories) a koncepty obchodů (Stores).

Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. V této části je také rubrika Franchising, která přináší informace a upoutávky na dění v této sféře podnikání a představuje čtenářům franchisové koncepty.

Neoddělitelnou součástí magazínu je příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů týkajících se retailu.

Brands&Stories vychází 4 krát ročně a je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a  ředitelů firem. Je také českým garantem světové soutěže EuroShop RetailDesign Award. Časopis je mediálním partnerem oborových sdružení, asociací, veletrhů, konferencí a jiných akcí.

Skupina: Přidružení členové
Druh činnosti: Neuvedeno

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2022 Česká asociace franchisingu