• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  •    Kateřina Stolínová
  •    Husova 25, 110 00 Praha 1
  •    www.camic.cz
  •    www.camic.cz

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora (CAMIC) je nezisková organizace, která vytváří síť služeb za účelem podpory obchodních aktivit členských firem.

CAMIC uskutečňuje pro své členy celou řadu aktivit za účelem integrace italsko – české komunity a podpory získávání nových obchodních příležitostí, stejně tak umožňuje komunikaci se zástupci institucí a představiteli místní samosprávy. CAMIC nabízí v průběhu roku množství akcí, technických seminářů a večerů na téma s důležitými představiteli business světa, politiky a institucí ve spolupráci s vlastními členy a dalšími zahraničními obchodními komorami v České republice (britská, severská, německá, francouzská, americká, kanadská…).

Skupina: Přidružení členové
Druh činnosti: Neuvedeno

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2023 Česká asociace franchisingu