• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FULL TRADING GROUP s.r.o.

FULL TRADING GROUP s.r.o.
  •    Jaroslav Malý
  •    Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
  •    www.topfranchising.cz
  •    (+420) 720 705 511

Ceska asociace franchisingu

Společnost je členem
České asociace franchisingu

Jsme moderní internetový portál Top Franchising, který Vám pravidelně přináší aktuální informace z oblasti franchisingu a podnikání. Nosnou myšlenkou portálu je aktivní osvěta, podpora rozvoje franchisingu a smysluplného podnikání u nás. Kromě poskytování informací o aktuálních franchisových příležitostech se soustředíme na tvorbu kvalitních, hodnotných a obsahově zajímavých článků, které jsou pro Vás, naše čtenáře, podnikatelsky přínosné.

Naší snahou je přiblížit české veřejnosti možnosti franchisového podnikání a zařadit jej do běžné podnikatelské praxe.

Abychom Vám poskytovali objektivní informace užitečné pro Vaše současné či budoucí podnikání, autory většiny našich článků jsou experti na franchising a podnikání, kteří mají letité zkušenosti a jednoznačně bližší kontakt s franchisovou realitou než „obyčejný novinář“ (jejich profily naleznete v rubrice „Píší pro Vás“). Jedná se odborníky na slovo vzaté, kteří jsou franchisovými ikonami, avšak každý z nich působí jiným směrem a dotýká se různých oblastí tohoto progresivního podnikatelského systému. Jsou jimi franchisoví poradci, zprostředkovatelé franchisových konceptů do ČR, školitelé, právní poradci, členové České asociace franchisingu a jiné významné osobnosti, které se franchisingu věnují oborově, avšak každý jinak.

Náš informační portál poskytuje širokospektrální pohled na franchising a podnikání – přinášíme totiž články na různorodá témata, v nichž se prolínají odlišné pohledy expertů na různé strany franchisového podnikání u nás i ve světě. Navíc tyto přínosné informace prokládáme aktuální nabídkou dostupných franchisových příležitostí v Čechách a na Slovensku. Získáváte tedy balík komplexních informací o franchisingu a podnikání na jednom místě. Věříme, že Vám náš portál bude rádcem i pomocníkem a že se stanete našimi pravidelnými a hlavně spokojenými čtenáři.

Skupina: Přidružení členové
Druh činnosti: Neuvedeno

Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.

Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479

 caf@czech-franchise.cz

Copyright © 2022 Česká asociace franchisingu