• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vítězem osmého ročníku soutěže Franchisa roku se stal koncept Broker Point Premium. Soutěž vyhlašuje a organizuje Česká asociace franchisingu.

Vítězem osmého ročníku soutěže Franchisa roku se stal koncept Broker Point Premium. Soutěž vyhlašuje a organizuje Česká asociace franchisingu.

Broker Point Premium, zřizovaný společností Broker Consulting, je obchodním místem, které efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Díky Broker Point Premium klienti šetří čas i peníze, protože nemusí samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše totiž komfortně vyřídí na jednom místě. K tomu je každá pobočka OK POINTu vybavená moderními technologiemi a většina také vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.

Propojení finančních a realitních služeb na jednom místě je na trhu ojedinělým a originálním konceptem. Další přidanou hodnotu je, že nabízené služby nejsou vázané na konkrétní banky ani další finanční instituce. Portfolio produktů je tak velmi široké a není prakticky ničím omezené. 

První místo je nejenom vizitkou velkého úspěchu našich Broker Point Premium, ale především to vyzdvihuje práci všech, kdo se na konceptu a jeho rozvoji podílejí,” řekl po vyhlášení Jan Lener, ředitel odboru marketingu a komunikace Broker Consulting. 

Být absolutním vítězem v prestižní soutěži je pro nás mimořádnou ctí a odměnou za naší práci a zároveň také velkou motivací do budoucna. Poděkování patří našim franšízantům a celému týmu podpory, stejně tak nejvyššímu vedení Broker Consulting za důvěru, kterou jsme od nich před 9 lety dostali. Dík patří i odborné porotě a stejně tak všem soutěžícím konceptům za utváření franšízového trhu v Česku,” říká k ocenění Radim Štantejský, projektový manažer projektu Broker Point Premium. 


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu