• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uchopte příležitost na rychle rostoucím trhu a začněte podnikat

Uchopte příležitost na rychle rostoucím trhu a začněte podnikat

Hustota obyvatel ve městech se enormně zvyšuje. Prostor ale není nafukovací, a tak jsme svědky stále hustší výstavby a problémy s dopravou i infrastrukturou rostou. Svět se mění a přicházejí nové podnikatelské příležitosti. Možná Vám je už jasné, že favoritem je oblast Real Estate a její součást self-storage.

Pravděpodobně jste již slyšeli o projektu Self-storage BOXYLAND. Jde o samoobslužné sklady, které se dnes ve velkých městech stávají hitem. Proč? Díky neustále rostoucím cenám nemovitostí se jejich vlastnictví stává v podstatě nedostupné. Lidé tedy začnou ještě více využívat nájemního bydlení a k dispozici budou mít menší prostory. Stále ale budou potřebovat místo pro věci na pohodlný život, sport, záliby, podnikání. A Vy jim ho můžete nabídnout. 

Podnikatelská příležitost, která je trendem

Máte-li volný prostor, nebo se Vám myšlenka na podnikání v oblasti Real Estate líbí, je tahle příležitost pro Vás ideální. Self-storage BOXYLAND úspěšně funguje na Slovensku a nedávno vstoupil do Česka. Hledá partnery, kteří se stanou franchisantem a otevřou si vlastní pobočku.


Pobočka v Praze

Jednoduše si otevřete self-storage

Vezmete volný prostor a přeměníte ho na atraktivní self-storage, vzniknou skladovací kóje, které nabídnete k pronájmu. S proměnou Vašeho interiéru Vám pomůžeme, předěláme ho na pobočku BOXYLANDU. Nemáte-li svůj vlastní prostor, společně ho nalezneme,“ vysvětluje Petr Búšik, společník BOXYLANDU a pokračuje: „Stanete se součástí atraktivní sítě, získáte zavedenou značku, trendy vizuální identitu, ochranou známku a maximální podporu z naší strany.“ Že jde o promyšlený koncept zjistíte zde.

Návratnost investice

Tu lze očekávat v horizontu přibližně 3 let. Provozní bod zlomu se pohybuje okolo 55-60 % obsazenosti. Vše ale závisí na konkrétní lokalitě, poloze a půdorysu prostoru. „Vždy provádíme analýzu lokality a kalkulaci efektivnosti předělávky,“ říká Petr a pokračuje: „Máte-li zájem o pasivní příjem vedle svého zaměstnání či podnikání, případně by se Vám líbilo rozšířit stávající byznys, jsme pro Vás tím pravým partnerem.“ Nový franchisant může, ale nemusí vlastnit prostor. Lze uvažovat o pronájmu nebo investici do vlastní nemovitosti, kterou bude díky konceptu BOXYLAND splácet v čase.


Skladovací kóje

Náklady na provoz jsou minimálníCelý proces skladování je automatizovaný. Nepotřebujete žádné zaměstnance. Vašemu novému byznysu se stačí věnovat 1-2 hodiny týdně. Administrativa, obsluha zákazníků a reporty fungují online. Náklady na energie jsou vzhledem k povaze činnosti minimální, což je obrovská výhoda. Taktéž není potřeba vázat provozní cash flow v zásobách, žádné nepotřebujete. Franchising jako partnerstvíPrvní pobočka v Praze již úspěšně funguje a brzy se budou otevírat další. „Chceme vytvořit podnikatelskou komunitu, která se vzájemně obohacuje, inspiruje, roste na vizích a společenských trendech,“ říká Petr a pokračuje: „Navíc máme další velké plány v oblasti mikrologistiky. Self-storage BOXYLAND budou v budoucnu klíčovým hubem pro jakékoli přeskladnění ať už komerční, osobní nebo doručovatelské.“ Odvětví, které má budoucnost

Self-storage BOXYLAND nabízí jedinečnou příležitost podnikání na rychle rostoucím trhu. Tento koncept je díky digitalizaci a bezkontaktní obsluze odolný i vůči pandemii. Dokonce se mu daří lépe, dojde-li k hospodářskému poklesu. Self-storage se ukázaly jako odolné vůči recesi a předpokládá se, že mezi lety 2020 a 2025 budou mít CAGR (kumulovanou roční míru růstu) 134,79 %*. Zájemci o podnikání v Real Estate mohou nyní snadno využít svou příležitost zde.

(* Scott Meyers, Forbes Real Estate Council)


Interiér jedné z poboček


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu