• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OK POINT slaví velký úspěch ve Franchise roku, oceněn byl ve dvou kategoriích zároveň

OK POINT slaví velký úspěch ve Franchise roku, oceněn byl ve dvou kategoriích zároveň

Zisk rovnou dvou ocenění zaznamenal franchisový koncept OK POINT, a to v letošním ročníku soutěže Franchisa roku. V hlavní kategorii Franchisor roku si koncept od Broker Consulting vydobyl, mezi mnoha přihlášenými, stříbrnou příčku. Česká asociace franchisingu tak prostřednictvím ocenění vyzdvihla zejména vysokou kvalitu a nadstandardní ekonomické výsledky franchisy. Důraz se kladl ale i na prokázání výjimečného vztahu k franchisantům a zaměstnancům. Vedle toho získal OK POINT ještě Cenu poroty za podporu franchisantů.

Česká asociace franchisingu vyhlásila vítěze sedmého ročníku soutěže Franchisa roku. Z několika soutěžních kategorií zaznamenal Broker Consulting úspěch rovnou ve dvou. Získal Cenu poroty za podporu franchisantů, vedle toho se umístil na druhém místě v kategorii Franchisor Roku. Tato kategorie oceňuje franchisový koncept s prokazatelně vysokou hodnotou a kvalitou nabízených služeb. Akcentován byl v soutěži požadavek na dobré ekonomické výsledky a zvlášť příznivý vztah zřizovatele k franchisantům a zaměstnancům. Kromě toho bylo součástí hodnocení posouzení úrovně  odpovědného přístupu k veřejnosti a životnímu prostředí.

Výherní koncept, který vnikl pod patronací společnosti Broker Consulting, nabízí unikátní kombinaci finančních a realitních služeb na jednom místě. Majitel OK POINTu a jeho tým pomáhají klientům již sedmým rokem efektivně zajistit peníze například pro děti či na osobní rentu. Neméně důležitá je podpora, kterou klientům OK POINT zprostředkuje při financování vlastního bydlení či zajištění osobního a majetkového zabezpečení, při nepříznivých životních situacích. Klient získá v OK POINTu komplexní nabídku služeb, navíc s výhledem na celoživotní servis. V oblasti realit zajišťuje franchisa hladký, bezpečný a výhodný nákup, prodej či pronájem nemovitosti. Jako jeden z mála konceptů v této oblasti vykazuje v posledních letech výrazný nárůst počtu zprostředkovaných transakcí, ačkoliv
u klasických realitních franchis a realitních kanceláří je patrný pokles až o desítky procent.

Naši franchisanti mají k dispozici nejsilnější zázemí v České republice, což potvrzuje i zisk ceny poroty za podporu franchisantů 2021 v soutěži Franchisa roku. Podpora centrály šetří franšízantům čas, díky čemuž se mohou efektivně věnovat svým klientům. Franšízanti mohou plně využívat podporu jednotlivých oddělení Broker Consulting, k dispozici mají také speciální tým, který zajišťuje výhradně provoz OK POINTů,“ uvádí Radim Štantejský, obchodní ředitel Broker Consulting a manažer projektu.

Služba samotná je navíc na úrovni kvality služeb ve Velké Británii či USA, potvrzuje to ukazatel Net Promoter Score, který se v červenci tohoto roku nachází na hodnotě 64. V budoucnu má projekt OK POINT ambici dále se rozvíjet, svědčí o tom i snaha zavádění různých technických inovací.

Franchisor Broker Consulting, provozovatel franchisy OK POINT, momentálně pečuje o 600 000 klientů z celé České republiky.

Více také na www.okpointy.cz a www.okpoint.tv.

---------------------------------------------

Kontakt pro média:

Michaela Sahulová
Specialistka PR a externí komunikace
Mobil: +420 731 538 373
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu