• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Covid versus Doučování Doma aneb franšíza, která frčí

Covid versus Doučování Doma aneb franšíza, která frčí

První vlna covidu zastavila téměř vše. Školy, služby, nákupy,..náš život. Na chvíli jsme se zastavili i my, abychom vyšli vstříc našim klientům, kteří se báli nakažení, nemoci, a nebo prostě jen nejistoty. Nosili jsme fialovo-žluté roušky, nakoupili dezinfekce do zavřených učeben a naučili se využívat online lekce jako nové výukové prostředí. To byl březen 2020. Pak se přiblížil konec školního roku a s ním se navrátila i část klientů, která chtěla dokončit ročník s dobrým prospěchem. Nebo ho prostě jen dokončit. Řádně a nebo reparátem.

A pak přišla druhá vlna covidu. A třetí. A čtvrtá. A x-tá a už nevím kolikátá, až jsme se s covidem vlastně zcela sžili. Vláda zavřela, co mohla, ale lidé už věděli. Věděli, že distanční výuka nikdy nenahradí tu prezenční (a to naprosto nic proti učitelům ve školách, kteří dělali a dělají maximum), lidský kontakt je jednoduše nenahraditelný a že ať nám vláda přikáže zůstat doma jakkoliv dlouho, dřív nebo později se stejně přiblíží přijímací zkoušky, maturity, testy, zkoušení, a nebo jen chuť cestovat, případně si hledat novou práci s jazykovými znalostmi. A tak zájem o doučování neustal, naopak vzrostl!

Doučování Doma je totiž schopno přizpůsobit lekce všem našim klientům. Nechcete vycházet z domu? Přijedeme k vám. Nechcete žádný osobní kontakt? Nabídneme online lekce na míru. Chybí vám osobní kontakt? Přijďte k nám do učeben, kde výuka probíhá ve vybavených učebnách vždy jeden lektor jeden student.

A když pak nakonec přišel nový školní rok 2021/22, nestačili jsme se divit. Tolik objednávek jsme snad ještě neměli. Obrovský potenciál. Neustále hledáme, doplňujeme a školíme lektory, abychom všechny poptávky vyřídili co nejrychleji.

To Doučování Doma je vítěz téhle bitvy s covidem. Možná díky covidu, který nám otevřel nové možnosti. Otevřete i vy nové možnosti. Otevřete pobočku Doučování Doma.

Doučování Doma s.r.o.
Ing. Michaela Entrichová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.doucovanidoma.cz
+420 604 911 302


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu