• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školení nových obchodníků Extéria Market

Školení nových obchodníků Extéria Market

Tak jako každý měsíc, tak i v červenci proběhlo na franšízové centrále konceptu EXTÉRIA MARKET vstupní školení nových franšízantů a jejich obchodníků.

Obchodník na tomto vstupním školení získá potřebné znalosti o produktu konceptu EXTÉRIA MAREKT, tedy bezpečnosti práce a požární ochrany. Dokáže pak klientovi ušít veškeré potřebné zákonné povinnosti přesně na míru tak, aby se klient o tuto problematiku nemusel starat, a mohl se věnovat svému podnikání.

Dozví se také, jakými zákony se oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany řídí, a kdo ho vlastně kontroluje, případně co klientovi hrozí, když tyto nároky splněny nemá.

Také pro majitele franchisové pobočky je vstupní školení zajišťované centrálou obrovský benefit, jelikož se tímto nemusí zaobírat sami, a mohou se naplno věnovat chodu své pobočky EXTÉRIA MARKET.

Tím celá podpora centrály ale zdaleka nekončí. Franšízanti i obchodníci jsou nadále vedeni provozní příručkou a podporou ze strany regionálního manažera, který jim s aplikací provozní příručky v prvních měsících ostrého provozu franšízy EXTÉRIA MARKET pomáhá.

Chcete i Vy mít svou franchisovou pobočku EXTÉRIA MARKET?

Franšízantem můžete být i Vy, pokud jste dobrý obchodník a manažer, a hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat. Staňte se partnerem obchodních míst EXTÉRIA MARKETŮ ve Vašem městě, využijte příležitost!

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721 a my Vám poskytneme podrobnější informace.
web: www.exteriamarket.cz

Školení nových obchodníků Extéria Market


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu