• (+420) 728 948 479
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prezentace franchisových systémů USA ze dne 17.6.2021

Dne 17. 6. 2021 proběhla v Praze Bubenči v nádherných prostorách rezidence amerického velvyslance prezentace amerických franchisových systémů.

Prezentaci amerických franchisových systémů připravila pro zájemce o americké značky, jak již působící na českém trhu, tak i o ty, které se na český trh teprve chystají, Česká asociace franchisingu ve spolupráci s obchodním oddělením Velvyslanectví USA.

Na setkání přišlo více než 60 účastníků z řad zájemců o franchisové systémy a novinářů. Zájem o akci byl veliký, počet míst bohužel omezený a s těžkým srdcem jsme museli ty, kteří se přihlásili po termínu, odmítat.

Uvítání se ujala paní Christina Sharkey, obchodní rada velvyslanectví USA, která přítomné přivítala na půdě rezidence Velvyslanectví USA, poděkovala za hojnou účast při této akci. Paní Christina Sharkey uvedla, že koncepty z USA jsou úspěšné na českém trhu a právě proto se chtějí další americké koncepty etablovat na českém trhu. Zároveň zdůraznila, že existují možnosti exportovat českou franchisu do USA. Popřála hodně úspěchů nejen přednášejícím, ale i těm, kteří o franchisové koncepty projevili zájem.

Moderace akce se zhostil pan Šimon Mastný, člen správní rady ČAF a Managing Partner TAB Board, který představil Českou asociaci franchisingu a její klíčové aktivity.

Obchodní specialistka Veronika Nováková, zodpovědná v rámci obchodního oddělení Velvyslanectví USA za sektor franchisingu, představila americké firmy, které v České republice hledají master franchisanty Dickey´s Barbecue Pit je tradiční americká barbecue fast casual restaurace, založená již v roce 1941 v Dallasu, Texas. Firma má více než 500 poboček v osmi zemích světa. Na menu najdete hovězí bůček, vepřová žebra, klobásy i kuřecí maso, grilované na hikorovém dřevě. www.dickeys.com

Edwards Global Service / EGS zastupuje přední americké franšízy a pomáhá rozvoji jejich mezinárodních aktivit. Na červnové akci představí nástledující značky - Chili's mezinárodně úspšný řetězec restaurací s TexMex pokrmy, The Boiling Crab restauraci s typickými pokrmy z mořských plodů Louisiany, Lift Brands fitness koncepty Snap Fitness & 9Round.https://edwardsglobal.com

Signal 88 Security je přední světová firma poskytující bezpečnostní služby v Severní Americe, Evropě a Austrálii prostřednictvím sítě více než 400 franšízantů. Od svého založení v USA v roce 2003 se stala respektovanou firmou známou svým inovativním přístupem k tradičním způsobům ochrany osob a majetku. https://signal88.com

Rollins Inc. / Orkin je největším poskytovatelem služeb v oblasti hubení domácích škůdců na světě. Firma má více než 450 poboček v Severní Americe. Působí ve 33 zemích světa, kde má přes 80 poboček. Firma byla založena v roce 1901 a staví na zkušenostech z více než sta let na trhu. www.rollins.com

Mobile Outfitters je americká firma založená v roce 2009. Specializuje se na příslušnství k telefonům, především ochranné folie a obaly. Firma má více než 800 poboček v 50 zemích světa. Je již aktivní i na evropských trzích. www.moutfitters.com.

V rámci prezentací se představily také americké značky, které na českém trhu již působí a jsou zároveň členy České asociace franchisingu.

McDonald’s - poskytovatel vysoce kvalitního rychlého občerstvení v příjemném prostředí. Celý systém je založen na přísném sledování kvality dodávaných surovin a pracovních postupů při výrobě produktů. Dalším atributem systému je rychlý, příjemný servis, který garantuje zákazníkovi vysokou rychlost obsluhy. Důležitým znakem konceptu je příjemné, čisté a bezbariérové prostředí našich restaurací, které umožňuje oslovit širokou škálu zákazníků.

RE/MAX - jedna z celosvětově nejsilnějších značek realitního trhu a franchisových systémů v nemovitostech. Tento celosvětový franchisový systém v nemovitostech funguje od svého založení v coloradském Denveru v roce 1973 nyní již v 95 zemích. V České republice má prvenství v povědomí o značce.

Subway - gastronomický koncept provozující restaurace rychlého občerstvení. Franšízový systém Subway se orientuje na přípravu jedinečných sendvičů. Tak jedinečných, že se mnoho našich klientů stalo franšízanty pouze proto, že jednoduše věřili tomuto produktu.

The Alternative Board ® (TAB Board) - největší světový poskytovatel franšízového systému v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB pomáhá svým členům - pokrokově smýšlejícím majitelům firem, generálním ředitelům rozvíjet jejich obchodní činnost, zvyšovat ziskovost a zlepšovat kvalitu života.

Po prezentaci byl ještě čas na bohaté občerstvení, které bylo zajištěno ze strany poskytovatele prostor. Občerstvení také poskytl koncept Subway, který představil své nejchutnější kousky ze své nabídky.

Setkání pokračovalo diskusí účastníků na terase rezidence. Témat k osobnímu projednání bylo opravdu hodně a nikomu se z krásných prostor rezidenční vily nechtělo.

Česká asociace franchisingu děkuje touto cestou Velvyslanectví USA za poskytnutí nádherných reprezentačních prostor, obchodnímu oddělení Velvyslanectví USA za pomoc při organizaci, všem přednášejícím za přípravu zajímavých prezentací svých konceptů včetně ochutnávek toho nejlepšího, co nabízejí a všem, kteří v opravdu hojném počtu přišli.

Máte-li zájem o prezentace či další fotografie z akce, neváhejte nás kontaktovat.

Tým ČAF


Česká asociace franchisingu

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.

Kontakt

Česká asociace franchisingu, z.s.
Těšnov 5, 110 00 Praha 1

 (+420) 728 948 479
 caf@czech-franchise.cz

IČ: 49625811

Copyright © 2024 Česká asociace franchisingu